DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA  W  PRZEDSZKOLU

Na styczniowej kartce z kalendarz widnieją dwa szczególne dni: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Te dwa dni to wspaniała okazja, aby uświadomić dzieciom jak wiele oni znaczą w naszym życiu. Jak wiele miłości i cierpliwości potrafią ofiarować i jakimi przyjaciółmi potrafią być. W tych dniach wnuczęta spieszą do babć i dziadków z życzeniami, laurkami, a przede wszystkim gorącymi uściskami i podziękowaniami za to, że po prostu są.

Właśnie z okazji tych wyjątkowych dni w piątek 07 lutego „Maluchy” przygotowały dla babć i dziadków specjalną uroczystość, na której zaprezentowały swoje kilkutygodniowe starania. Mili goście obejrzeli program artystyczny, na który złożyły się piosenki, wiersze oraz mnóstwo życzeń dla swoich najukochańszych  „dziadków”.

Po oficjalnej uroczystości był czas na rozdanie własnoręcznie wykonanych prezentów oraz wspólny poczęstunek. Dziadkowie potrafią się w sposób nieoceniony cieszyć z każdej chwili spędzonej ze swoimi „pociechami”, a przedszkolaki także doskonale wiedzą jak to dobrze mieć swoich „dziadków’’.