Powitanie wiosny

Pierwszego dnia wiosny wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie. Ten dzień rozpoczęliśmy od zmagań klasowych. Poszczególne klasy musiały wykazać się nie lada umiejętnościami w trzech wiosennych konkursach: piosenkarskim, fryzjerskim (na najciekawszą wiosenne uczesanie) i sportowo – ekologicznym. Najlepsza w tych zmaganiach okazała się klasa VI, która zdobyła cenne wagarowiczowsko – uczniowskie nagrody. Następnie odbył się konkurs na najładniejszy strój wiosenny – tutaj najciekawszą kreację stworzyła Martynka Kuchnio z klasy II. Potem w przerwie uczniowie mieli okazję pouczyć się ciekawych kroków tanecznych. W dalszej części odbył się konkurs o przysłowiach związanych z wiosną dla klas IV-VI. Wiosenne kalambury były radosnym akcentem kończącym ten dzień.